Зворничке одбојкашице прваци Републике Српске
Данас је завршен финални турнир за првака РС у категорији пионирки. Од почетка сезоне наше пионирке биљежиле су само побједе и без пораза заслужено освојиле титулу првака! Без великих потешкоћа савладале су остале учеснике турнира, ЖОК “Модрича Оптима” , ОК “Љубиње Банком” и ОК “Котор Варош”. Све екипе су показале свој квалитет самим учешћем на финалном турниру и честитамо им на сјајним резултатима.

Сребреном медаљом окитиле су се гошће из Љубиња, док су бронзану медаљу освојиле играчице из Котор Вароши.
Ана Ерић однијела је награду за најбољу одбојкашицу, Марија Стјепановић за најбољег средњег блокера, а за најбољег техничара проглашена је Јована Гордић из Љубиња.
Наш клуб наставља да ниже успијехе и својим радом и резултатима доказује дугогодишњи квалитет и оправдава досадашње титуле! Честитке нашим пиониркама на убједљивој побједи и очекујемо исти успијех на финалном турниру за првака БиХ.
Коментари 0
Подијелите своје мишљење – читамо све коментаре.